Сучасні технології не стоять на місті та проникають у всі ланки людського життя. Водопостачання не є виключенням. Так, КП «Славутич-Водоканал» планує впровадити декілька нових послуг для своїх абонентів.
 
КП «Славутич-Водоканал» планує впровадити послугу SMS-інформування абонентів фізичних осіб. Як повідомив, директор КП «Славутич-Водоканал» Костянтин Джалалян, підприємство постійно веде роботу з удосконалення всіх сервісів, які надаються абонентам. За його словами, всім абонентам, у яких прикріплені мобільні телефони до особових рахунків, в автоматичному режимі будуть надсилатися SMS-повідомлення про заплановане проведення планових ремонтних робіт в тому кварталі, де проживає абонент, і поривах, які відбулися на мережах водопостачання і водовідведення.

 

«Це дозволить абонентам підготуватися до тимчасових відключень, і вони будуть проінформовані про період відсутності тієї чи іншої послуги. Також абонент в SMS-режимі зможе отримувати інформацію про період повірки приладів обліку води, необхідності надання будь-яких документів, або ж зміни в тарифах», - зазначив Костянтин Джалалян.

Надалі підприємством також планується розроблення сервісу двостороннього зв'язку, що дозволить абонентам самостійно передавати показання приладів обліку води за допомогою мобільних додатків.