Антикорупційна програма

к 01 2017
 
Комунальне підприємство «Славутич-Водоканал» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014, «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», розробило і впровадило Антикорупційну програму на підприємстві.
 
Документ встановлює комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності КП «Славутич-Водоканал» і поширюється на всіх працівників підприємства.
 
Розробка Антикорупційної програми є кроком КП «Славутич-Водоканал» у створенні антикорупційного середовища в діяльності підприємства, забезпеченні безумовного дотримання вимог та обмежень законодавства з питань протидії корупції всіма працівниками підприємства.
 
Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані: для того, аби ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.
 
При цьому повідомлення буде розглядатися, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
 
Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, що містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Для ознайомлення перейдіть за посиланням: Антикорупційна програма КП "Славутич-Водокал"