• Приймальня директора:
  • 22-6-55

Про

підприємство

big_logo.png

Інформація про створення та діяльність
КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ"

Комунальне підприємство «Славутич-Водоканал» Славутицької міської ради було створено 08 липня 2016 року відповідно до Рішення Славутицької міської ради Київської області №278-15-VII.

Рішенням Славутицької міської Ради Київської області від 25.11.2016 №429-18-VII функції КП «Управління житлово-комунального господарства» по наданню послуг з централізованого водопостачання та водовідведення передані КП «Славутич-Водоканал».

Рішенням Славутицької міської Ради Київської області від 19.05.2017 №612-27-VII передані об’єкти водопостачання та водовідведення з балансу КП «Управління житлово-комунального господарства» на баланс КП «Славутич-Водоканал».

Предметом діяльності підприємства є:

забір, очищення та постачання води;


безперебійне забезпечення послугами централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення населення м. Славутич та інших споживачів;


збирання та оброблення стічних вод;


видача технічних умов та погодження проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів водопроводу та каналізації;


каналізація, відведення й очищення стічних вод;


розвиток і вдосконалення надання послуг централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення;


вирішення питань щодо реконструкції та розширення діючих мереж водопостачання та водовідведення;


експлуатація і проведення будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт устаткування мереж водопроводу та каналізації.


Наші послуги

Водопостачання

Забiр води для м. Славутича здiйснюється з 15 свердловин бучакського i 15 свердловин сiноманського горизонтiв загальною потужнiстю 10,95 млн.м3/рiк з метою забезпечення господарсько-побутового, протипожежного виробничого водокористування та благоустрою м. Славутича.

Водозабірні свердловини знаходяться в 1,5-6 км на захiд вiд м. Славутича і живляться з родовища «Неданчичі», розташованого на територіях Київської області та Ріпкинського району Чернігівської області.

Згiдно звiту про розвiдувальнi роботи, територія родовища знаходиться в пiвденно-захiднiй частинi Чернiгiвськоi областi i обмежена географiчними координатами ПШ 51º24" - 51º38"; СД - 30º35" - 30º56".

Всi свердловини оточенi санiтарними захисними зонами, утримання яких відповідає всiм вимогам нормативних документiв.

Вода з свердловин пiднiмається насосами і по стальному трубопроводу Ду500 подається на водоочисні споруди. Піднята з свердловин вода вiдповiдає всiм вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", окрiм вмiсту залiза i проходить знезалiзнення на ВОС шляхом спрощеної аерацiї на швидких фільтрах. Після очистки на ВОС вміст заліза в воді знижується до 0,07-0,09 мг/л, що відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.

В мережі встановлено 212 пожежних гідрантів.

Своєчасно, згідно з затвердженими графіками, проводиться ремонт та промивка водопровідних мереж. Ліквідація поривів проводиться в нормативні терміни.

Керівництво

КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ"

Джалалян К.В.
Джалалян К.В.Директорoffice@vodaslav.com.ua
Єрмоленко Н.М.
Єрмоленко Н.М.Головний бухгалтерoffice@vodaslav.com.ua
Шаплико М.О.
Шаплико М.О.Заступник директораoffice@vodaslav.com.ua
Скиба В.М.
Скиба В.М.Начальник ПЕВoffice@vodaslav.com.ua
Шульга В.В.
Шульга В.В.Головний інженерoffice@vodaslav.com.ua
Мажарська Н.В.
Мажарська Н.В.Начальник відділу кадрівoffice@vodaslav.com.ua
Жеребнова М.В.
Жеребнова М.В.Заступник головного інженераoffice@vodaslav.com.ua
Шульга С.С.
Шульга С.С.Начальник ВТВoffice@vodaslav.com.ua

Є питання? Задайте їх керівництву

Всі виниклі питання Ви можете задавати через форму зворотного зв'язку.

Про нас

КП «СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ» створенено з метою забезпечення виконання міських та загальнодержавних заходів з реформування, розвитку та утримання житлово - комунального господарства, здійснення діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення... Читати далі...

  Hosting Ukraine

Контакти

Київский квартал, 10,
м.Славутич, Київська обл.,
Україна, 07101

Приймальня: (04579) 22-6-55
Аварійна: 1581, (04579) 2-28-16